• In English
 • Геннадій Темник: Аварійні й комунальні бригади повинні працювати в цілодобовому режимі
  опубліковано 21 січня 2014 року о 17:34

  Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник звернувся до керівників регіонів з вимогою забезпечити достатню кількість комунальної та спецтехніки для розчищення доріг, вулиць та посипання їх піском і сіллю. 

  «Дороги, проїжджі, пішохідні частини, прибудинкові території необхідно своєчасно прибирати та обробляти їх посипковими матеріалами. Особливу увагу варто приділити проблемним ділянкам – підйоми, спуски, кільця. Транспорт повинен безперешкодно рухатися. Також необхідно забезпечити безперешкодне пересування пішоходів», - сказав Міністр.

  Він також звернув увагу на те, що аварійні й комунальні бригади повинні працювати в цілодобовому режимі.

  Нагадаємо, що за даними Укргідрометцентру, у більшості регіонів 22 січня продовжаться снігопади, подекуди з дощем.

  У південних, Дніпропетровській, Донецькій областях - сильна ожеледь, температура вночі до 8 градусів морозу, вдень - від 3 градусів морозу до 2 тепла. У центральних, східних областях температура вночі до 13 градусів морозу, на північному сході  - до 17 градусів морозу, вдень 5-10 градусів морозу. У Києві - сніг, на дорогах ожеледиця. Температура вночі до 12 градусів морозу, вдень 7-9 градусів морозу.

  Таку ж погоду прогнозують і на 23 січня.

  Довідково

  При Мінрегіоні України у цілодобовому режимі працює оперативно-диспетчерська служба (ОДС), яка відслідковує ситуацію в регіонах на предмет проходження опалювального періоду та функціонування систем життєзабезпечення. Телефон ОДС 044 207 18 04.