• In English
 • На Черкащині відновлять 16 тис. кв. м доріг державного значення і близько 25 тис. кв. м - місцевих
  опубліковано 21 січня 2014 року о 13:37

  У Черкаській області на дорогах працює близько 20 ремонтних бригад. Фахівці залучені на роботах з аварійного ямкового ремонту, який виконується холодною асфальтобетонною сумішшю, а також методом просочення, за допомогою ремонтера та відфрезерованого матеріалу. З початку грудня дорожники вже ліквідували ями на площі майже 3 тис. кв. м. Про утримання доріг у зимовий період на прес-конференції у Службі автомобільних доріг днями розповів начальник відділу експлуатації Геннадій Андреєв.

  Виконувати ремонтні роботи холодною асфальтобетонною сумішшю дорожники почали 5 грудня. Ліквідовано ямковості на площі майже  3 тис. кв. м. Так, за останній тиждень на дорогах державного значення холодною асфальтобетонною сумішшю відновили покриття на 1060 кв. м., ремонтером – на площі 121 кв. м., просоченням – 51 кв. м. Всього за тиждень виконали ремонт 1327 кв. м. дорожнього покриття.

  Торік дорожники області заготовили 700 тонн суміші. Цього року вже використали більше 275 тонн. Для посипки шляхів заготували 89 % від потреби протиожеледних матеріалів: 4,9 тис. тонн солі та 43 тонни піску й відсіву. Торік на дороги Черкащини висипали 39,5 тис тонн піску та 4,6 тис тонн солі. Цього року на боротьбу з ожеледицею дорожники використали 14,5 тис. тонн суміші піску й солі.

  До роботи в зимовий період готові понад 400 механізмів. Наявні 35 тонн дизпалива та 38 тонн бензину.

  «Усього нами підготовлено 38 тисяч тонн протиожеледної суміші, цього буде достатньо, – додав Геннадій Андреєв. – Порівняно з попередніми роками, цьогоріч з підготовки у нас кращий показник, та й зима більш лояльна. Ми ще плануємо придбати близько 700 тонн солі».

  Щодо обсягів ямкового ремонту Геннадій Юрійович повідомив, що попередньо в 2014 році в Службі планують відновити покриття на площі 16 тис. кв. м на дорогах державного значення, та близько 25 тис. кв. м – на дорогах місцевого значення.