• In English
 • Україна була успішно представлена на Міжнародній агропромисловій виставці "Зелений тиждень" у Берліні
  опубліковано 20 січня 2014 року о 15:45

  На українському стенді близько 100 провідних аграрних підприємств представили свою найкращу продукцію. Так, відвідувачі однієї з найбільших сільськогосподарських виставок у світі ознайомилися з українською м’ясо-молочною продукцією, кондитерськими виробами, лікеро-горілчаними виробами, продукцією виноробної, борошномельної та пивобезалкогольної галузей. Також на виставці були представлені вироби народних майстрів.

  «Зелений тиждень» у Берліні - майданчик для зустрічей керівників аграрних відомств практично з усіх країн світу. Також цей захід важливий для виробників. І Україна, яка є одним із найбільших виробників сільгосппродукції в світі, заслужено бере участь у цій виставці. Звичайно, складно уявити всі продукти, які виготовляються в Україні. Тому в цьому році було зроблено акцент не на кількості, а на якості й напрямках.

  Окрім аграрної продукції, на виставці було представлено витвори народних майстрів, зокрема, одяг, посуд, елементи побуту. Також відвідувачі могли скуштувати страви української національної кухні.

  Експозицію українського стенду оглянув Федеральний міністр продовольства сільського господарства та захисту прав споживачів Німеччини д-р Ганс Петер Фрідріх.

  Сільськогосподарська виставка «Зелений тиждень», яка щороку проходить у Берліні, є однією з найбільших у світі. У 2013 році до виставки долучилися понад 1600 учасників з майже 70 країн світу.