• In English
 • Головним пріоритетом у роботі МВС на поточний рік залишається його реформування
  опубліковано 17 січня 2014 року о 15:55

  Учасники колегії проаналізували роботу відомства на кількох напрямах діяльності, що є найбільш значимими для українського суспільства, а також визначили пріоритети на новий рік. Участь у засіданні розширеної колегії взяли керівники територіальних підрозділів МВС, представники Генеральної  прокуратури та народні депутати України.

  За словами Віталія Захарченка, минулий рік був насичений для органів внутрішніх справ різноплановими подіями. У цілому правоохоронці підтвердили свою боєздатність, згуртованість та вірність Присязі. Таку оцінку роботі відомства дав і Президент України Віктор Янукович, виступаючи із промовою на урочистостях з нагоди Дня міліції.

  «Дозвольте ще раз висловити глибоку вдячність міліцейським колективам, військовослужбовцям внутрішніх військ за самовіддане, професійне ставлення до виконання службових обов’язків», – зазначив Міністр внутрішніх справ.

  Він також зупинився на кількох напрямах діяльності відомства, що є найбільш значимими для українського суспільства. Зокрема, упродовж минулого року суттєво зріс рівень правоохоронного обслуговування громадян, покращилася якість розгляду та прийняття рішень за заявами та повідомленнями про вчиненні кримінальні правопорушення.

  «Торік досудове розслідування розпочате за кожною третьою такою заявою. Позаторік – за кожною дев’ятою», – підкреслив Віталій Захарченко.

  За його словами, у 2013 році українським правоохоронцям вдалося досягнути позитивних результатів роботи. Зокрема, скоротилася кількість умисних убивств, тяжких тілесних ушкоджень, розбоїв, грабежів, покращилося розкриття злочинів.

  Головним же пріоритетом у роботі відомства на поточний рік залишається його реформування.

  «Президент України Віктор Янукович переконаний у потребі реформи правоохоронних органів. Проект концепції вже є. Він практично враховує наше бачення реформ у відомстві», – зазначив Віталій Захарченко.