• In English
 • Благодійний телемарафон в ефірі Волинської ОДТРК
  опубліковано 17 січня 2014 року о 15:10

  Напередодні Водохреща Волинська ОДТРК традиційно проводить десятигодинний безперервний Різдвяний благодійний телемарафон «Бог багатий милосердям».

  Ініціатором акції є Волинська рада церков, яка об’єднала людей семи релігійних напрямків. Телемарафон проходить за підтримки Волинської обласної державної адміністрації та обласної ради, Луцького міського голови. Відкриття дійства відбулось у студії ВОДТРК, на яке завітали голова облдержадміністрації Борис Клімчук, голова обласної ради Володимир Войтович, головуючий ради церков митрополит Луцький і Волинський УПЦ Київського Патріархату Михаїл.

  9-й Різдвяний благодійний телемарафон «Бог багатий милосердям» на дійство запросив усіх небайдужих людей, в серцях яких живе співчуття і милосердя. Його мета - зібрати кошти для придбання необхідного для нужденних. Волинська обласна організація Товариства Червоного Хреста України відкрила благодійний рахунок, на який кожен може переказати кошти.

  Протягом дня в обласному українському академічному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка виступають представники  восьми церков і конфесій. Пряму трансляцію дійства здійснює Волинська ОДТРК.