Упродовж 2013 року на Рівненщині вдалося скоротити споживання газу на 8,6 відсотка
Підприємства
комунальної теплоенергетики та котельні промислових підприємств області, які
обслуговують соцсферу, розрахувались за блакитне паливо на 91 відсоток. Це один
із найвищих показників в Україні, зазначив під час відеоселекторної наради з
регіонами Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул. Крім
того, упродовж 2013 року на Рівненщині вдалося
скоротити споживання газу на 8,6 відсотка, і цей показник також вищий від
середнього по Україні. За таку злагоджену і ефективну роботу
Віце-прем’єр-міністр подякував керівництву області.
Серед завдань,
які поставив Олександр Вілкул регіонам, - підготовка
до роботи в погіршених погодних умовах. Так, за прогнозами синоптиків, у
найближчі 2 тижні в Україні очікується зниження
температури. За словами заступника голови облдержадміністрації Володимира
Новака, рятувальники Рівненщини готові розгорнути
пункти обігріву і сформувати мобільні соціальні патрулі.