• In English
 • В Україні немає суспільного конфлікту, є штучне політичне протистояння, - Микола Азаров
  опубліковано 15 січня 2014 року о 11:43

  В Україні немає суспільного конфлікту, є штучне, інспіроване політичне протистояння. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 15 січня 2014 року.

  «В Україні немає суспільного конфлікту і відчайдушного соціального протесту, як, наприклад, в інших країнах. Україні потрібно довести до логічного завершення розпочаті реформи, а не зривати перетворення через так звані революції, - наголосив Микола Азаров. - В Україні є штучне, інспіроване політичне протистояння, яке підживлюється лише провокаціями з боку опозиції і підтримкою окремих, на превеликий жаль, закордонних діячів».

  При цьому Прем’єр-міністр додав, що представники опозиції «не людей захищають, а власну політичну кар'єру, побудовану, на превеликий жаль, виключно на провокаціях і створенні напруженості в суспільстві».

  На переконання Миколи Азарова, пройшло вже більше, ніж достатньо часу, щоб і в Україні, і за її межами люди переконалися: країна живе зовсім не тими гаслами, якими намагаються зомбувати людей на Майдані.

  «Треба нарешті усвідомити: кожен день протистояння віддаляє нас від європейських цінностей, від елементарних людських цінностей. Політичні процеси в державі треба повернути в нормальне русло і всім виконувати свої конституційні обов’язки, - наголосив Глава Уряду. - Країна повинна нормально жити і працювати».