• In English
 • Держфінінспекція в м. Києві упродовж 2013 року відшкодувала втрат на 112 млн. грн.
  опубліковано 11 січня 2014 року о 11:49

  Протягом 2013 року фахівці Держфінінспекції в м. Києві забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 112 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів та бюджетних установ додатково надійшло понад 10 млн. грн. Відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат і недостач ресурсів на суму майже 102 млн. грн.

  За матеріалами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 227 управлінських рішень.

  До суду пред'явлено 64 позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 123 млн. грн. Пред'явлення ще 103 подібних позовів ініційовано перед органами прокуратури та установами.

  За вчинені фінансові порушення 331 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 350 – до дисциплінарної та матеріальної, 137 осіб звільнено із займаних посад.

  Окрім того, з метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 101 млн. грн.