• In English
 • З початку року в Криму відпочили майже 40 тисяч чоловік
  опубліковано 11 січня 2014 року о 10:13

  З 1 по 9 січня 2014 року в Криму відпочили 39 тисяч чоловік, що на 13,5% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомив заступник Голови Ради міністрів АРК Георгій Псарьов.

  Віце-прем’єр також додав, що з початку року турпотік у Крим зріс на 20% у порівнянні з аналогічним періодом 2010 та 2011 років. «Зростання туристичного потоку на новорічні свята пов’язане з тим, що цього року активно включилися у боротьбу за «новорічного» туриста приватні домоволодіння, які в Криму займають понад 80% туристичного ринку», — пояснив Георгій Псарьов. — На новорічні та різдвяні свята оренда приватних будинків користувалася великою популярністю серед відпочивальників».

  У той же час, цього року не спостерігалося зростання кількості заявок на бронювання через туристичні компанії. Туристи віддавали перевагу бронюванню місць безпосередньо в санаторно-курортних установах.

  Георгій Псарьов також повідомив, що за час новорічних свят у кримських об’єктах розміщення не було зафіксовано жодної надзвичайної події. На території автономії знаходиться 4,5 тис. міні-готелів і майже 700 діючих об’єктів розміщення.