• In English
 • У фестивалі "Таврійська хвиля" на Херсонщині візьмуть участь близько 10 тис. дітей
  опубліковано 10 січня 2014 року о 14:23

  У цьогорічному фестивалі дитячої творчості «Таврійська хвиля», що проходить за ініціативи голови обласної державної адміністрації Миколи Костяка, візьме участь близько 10 тис. дітей з найвіддаленіших куточків Херсонщини, відзначила заступник голови Херсонської облдержадміністрації Ганна Пономаренко під час розширеного засідання з підготовки до проведення Фестивалю, організаторами якого є Херсонська обласна державна адміністрація, обласна  та  міська ради.

  Перший тур Фестивалю розпочнеться вже січня 2014 року, а фінальним акордом заходу стане масштабний гала-концерт, що відбудеться 21 червня в місті Скадовську».

  Крім того, вона зауважила, що Фестиваль  проводиться з метою виявлення і підтримки талановитих дітей та розвитку їх творчих здібностей,  а також з метою реалізації в області соціальних ініціатив та доручень Президента України Віктора Януковича та Уряду держави.

  «Залучення дітей до мистецтва різних видів та жанрів, підвищення виконавської майстерності юних талантів, а також популяризація кращих традицій української культури – це ті основні цілі, до яких ми прагнемо», - наголосила Ганна Пономаренко.

  Слід зазначити, що наразі для безпосередньої організації проведення Фестивалю вже створено обласний організаційний комітет.

  Як і минулого року Фестиваль проходитиме у три тури: І тур (відбірко вий) проводитиметься у районах (містах) Херсонської області з 15 січня по 15 березня 2014 року включно; ІІ тур – зональний, з 16 березня по 18 червня 2014 року включно, пройде на базі районних (міських) будинків культури Херсонської області; фінальний ІІІ тур  стартуватиме 19 червня 2014 року в місті Скадовську Херсонської області.

  До участі у Фестивалі запрошуються діти віком від 5 до 17 років включно у складі творчих колективів, ансамблів або як окремі виконавці.

  Фестиваль проводиться за декількома номінаціями, зокрема «Вокал» (соло, дуети, тріо, групи), «Хореографія» (соло, дуети, ансамблі) та  «Оригінальний жанр» (стрибкова та силова акробатика).