• In English
 • З нагоди 60-річчя утворення Черкаської області К.Грищенко вручив ветеранам ключі від 42 автомобілів
  опубліковано 09 січня 2014 року о 16:35

  9 січня в рамках робочого візиту до Черкаської області Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко вручив ключі від 42 автомобілів ветеранам Великої Вітчизняної війни, ознайомився з ходом будівництва обласного перинатального центру та діяльністю обласного діагностично-консультативного центру.

  60-річний ювілей області став особливим для 42 черкащан, які цього дня одержали нові автомобілі в рамках започаткованої очільником області Сергієм Тулубом програми забезпечення транспортом соціально вразливих громадян. Автомобілі були придбані за кошти місцевих бюджетів та благодійників.

  Автомобілі вручені 39 ветеранам Великої Вітчизняної війни, одному учаснику бойових дій в Афганістані та двом ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.

  Будівництво обласного перинатального центру у Черкасах, яке відбувається в рамках Національного проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства» та здійснюється під патронатом Президента України, планується завершити впродовж цього року.

  Новий медичний заклад обслуговуватиме 2050 пологів на рік. Він розрахований на 100 ліжок, серед них – відділення інтенсивної терапії новонароджених на 6 ліжок, денний стаціонар на 3 ліжка. У перинатальному центрі діятиме 4 операційних зали, 7 пологових залів, серед них – 6 індивідуальних та один індивідуальний пологовий бокс для вагітних та породіль із інфекційними захворюваннями. На будівництво центру з бюджету виділено понад 77 млн. грн. Проведено тендерні закупівлі медичного обладнання на суму 22,7 млн. грн.