• In English
 • 24 березня: Ситуація в соціальній сфері
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 24 березня 2023 року о 18:49

  Головне:

  • 24 березня Уряд затвердив порядок підготовки та перепідготовки безробітних.
  • Уряд удосконалив порядок виплати грошової компенсації для придбання житла ветеранами та членами їхніх сімей. Відтепер ветерани війни з інвалідністю I – II групи зможуть отримати грошову компенсацію для придбання житла, якщо інвалідність настала внаслідок військової агресії рф проти України, та родинами загиблих (померлих) Захисників та Захисниць.
  • 50 тисяч українців отримають додаткові виплати завдяки від Норвезької ради у справах біженців. Продовжується міжнародної допомоги від NRC та підтримки вразливих категорій громадян України, які постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
  • Стартувала комунікаційна кампанія «Ти як?» в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я. В рамках кампанії було створено спеціальну сторінку , де запропоновано контакти, посилання, поради, техніки та методики, які допоможуть дбати про ментальне здоров’я. Мета кампанії «Ти як?» – сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров’я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан. Серед цих інструментів – техніки самодопомоги та мобільні програми, контакти гарячих ліній психологічної допомоги, відео, що навчає перемагати стрес, а також поради психологів онлайн, вебінари світових фахівців із подолання стресу та досвід і лайфхаки зірок.
  • 24 березня 2023 року, Міжнародна компанія «ASBISc Enterprises PLC» завершила процес передання 5 тис. Apple iPad у межах соціально-гуманітарного проєкту «5 000 Apple iPad для українських школярів». Сучасні пристрої отримали заклади освіти, що повністю або частково зруйновані внаслідок бойових дій. Електронні пристрої отримали учні таких областей: Київської – 10 шкіл; Чернігівської – 2 школи; Харківської – 4 школи; Миколаївської – 4 школи.
  24 березня: Ситуація в соціальній сфері