• In English
 • 22 ветерани пройшли курс Мінветеранів та Міноборони і незабаром викладатимуть початкову військову підготовку у школах
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 29 червня 2024 року о 18:23

  Міністерство у справах ветеранів України спільно з Міністерством оборони України продовжує реалізацію проекту, за яким ветеранів й ветеранок війни залучають до викладання початкової військової підготовки. 

  “Сьогодні ми вітаємо 22 випускників-ветеранів, які успішно пройшли навчання у Києві. Проте для збільшення кількості ветеранів війни, які готуватимуть українців до загальновійськової підготовки та національного спротиву, Мінветеранів масштабує навчальну програму на всі регіони України. Загалом у 2024 році плануємо випустити близько 100 ветеранів і ветеранок війни”, — прокоментував заступник Міністра у справах ветеранів України Максим Кушнір.  

  Мінветеранів спільно з фахівцями Національного університету оборони України розробили Програму підвищення кваліфікації кадрового потенціалу: “Курс підвищення методичної майстерності педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти, які проводять початкову загальновійськову підготовку та мають статус ветеранів війни”. 

  Після успішного завершення курсу на базі Університету слухачі-ветерани отримують сертифікат державного зразка на право викладання предмету “Захист України”.