• In English
 • 22 вересня фестиваль української музики «Твоя Країна fest» пройде біля кордону з Румунією та Молдовою
  Міністерство інформаційної політики України, опубліковано 19 вересня 2018 року о 16:38

  22 вересня у Новоселиці (Чернівецька область) за підтримки Міністерства інформаційної політики України пройде фестиваль української музики «Твоя Країна fest». Початок о 18:00 на Центральному стадіоні.

  Для мешканців та гостей міста, розташованого неподалік від кордону з Румунією і Молдовою, виступатимуть гурти «Мандри» та «Антитіла», Марія Бурмака, Іванка Червінська та Gypsy Lyre.

  «Кожен концерт у рамках туру «Твоя Країна fest» - це справжнє свято музики для мешканців містечок, які не часто мають змогу послухати наживо сучасних українських виконавців. Запрошуємо усіх до Новоселиці!» - говорить лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко (Фома).

  Концерт стане вже шостим у рамках фестивалю «Твоя Країна fest», попередні п’ять пройшли у Ізмаїлі, Генічеську, Маріуполі, Конотопі та Мукачевому.

  «Мабуть ніхто у Новоселиці не очікував, що до них приїде такий фестиваль з такими артистами. Впевнена, що, як і в попередніх містах, відбудеться яскраве і незабутнє шоу», - зазначила радник Міністра інформаційної політики з питань міжнародної комунікації Марина Соботюк.

  Нагадаємо, 15 вересня фестиваль української музики «Твоя Країна fest» пройшов у Мукачевому (Закарпатська область, біля кордону з Угорщиною, 8 вересня - у Конотопі (Сумська область, неподалік від кордону з Росією, 24 серпня - у прифронтовому Маріуполі (Донецька область). 18 серпня фестиваль відбувся у Генічеську (Херсонська область) неподалік від адмінмежі з окупованим Кримом, 11 серпня - у Ізмаїлі (Одеська область) на кордоні з Румунією.

  29 вересня заключний концерт фестивалю пройде у Сарнах (Рівненська область, кордон з Білоруссю).

  Основна мета «Твоя Країна fest» – донести сучасну українську музику у найвіддаленіші куточки України, які артисти нечасто включають у свої гастрольні графіки.