• In English
 • 22 квітня на території Чернівецької області скасовується червоний рівень епідемічної небезпеки
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 21 квітня 2021 року о 18:29

  З 00 год. 00 хв. 22 квітня на території Чернівецької області скасовується червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 21 квітня.

  За словами заступника Міністра охорони здоров’я – головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшка, впродовж останніх днів в області відмічається стійке покращення після довготривалої стабілізації.

   «Станом на 21 квітня всі 5 показників, які ми моніторимо для того, щоб область можна було вивести з червоного рівня, уже відповідають встановленим постановою Кабінету Міністрів вимогам. Зокрема, завантаженість ліжок менше 65% і наразі складає 44 %. Рівень госпіталізації за останні 7 днів нижче 60 осіб на 100 тисяч і складає 58 осіб на 100 тисяч. Динаміка рівня госпіталізації значно менша за цільовий показник і уже є мінусова динаміка», - зазначив Віктор Ляшко.

  За його словами, область готова до встановлення жовтого рівня епідемічної небезпеки.

  Таким чином за результатами заслуханих доповідей та з урахуванням обговорення Комісією ТЕБ та НС вирішено скасувати з 00 год. 00 хв. 22 квітня 2021 р. червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 у Чернівецькій області.

  Голові ОДА доручено забезпечити дотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів та постійно моніторити ситуацію в області. А також забезпечить щоденну оцінку епідемічної ситуації в регіоні, зокрема, на рівні об’єднаних територіальних громад та за необхідності запровадити додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи направлені на стримування поширення COVID-19.