• In English
 • 22-25 квітня у Республіці Корея Голова Держенергоефективності представить інвестиційну привабливість «чистої» енергетики в Україні

   22 -25 квітня 2018 року Голова Держенергоефективності Сергій Савчук перебуватиме із робочим візитом у Республіці Корея у складі урядової делегації України на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром України – Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим.

  Програмою візиту заплановано проведення Пленарного засідання Міжурядової українсько-корейської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва. Серед питань порядку денного – можливі шляхи співпраці України та Кореї в енергетиці, у тому числі у відновлюваній.

  Крім цього, передбачається проведення Українсько-Корейського економічного  форуму у Корейській асоціації міжнародної торгівлі (КІТА, http://kita.org/index.do).

  Зокрема, очікується виступ Сергія Савчука щодо досягнень України у розвитку сфери енергоефективності та «чистої» енергетики.

  Голова Агентства окреслить можливі взаємовигідні шляхи співпраці двох країн та  представить потенційні проекти, які можуть зацікавити підприємців та інвесторів Республіки Корея.

  У рамках зазначеного форуму заплановано низку B2B-зустрічей із корейськими компаніями, які працюють у відновлюваній енергетиці та сфері енергоефективності.