• In English
 • 218 учасників взяли участь у ІІІ Національних змаганнях “Ігри Нескорених”
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 14 вересня 2019 року о 10:41

  На Національні змагання приїхали учасники та учасниці з усіх регіонів України. Привітав їх та дав офіційний старт “Іграм Нескорених” Президент України Володимир Зеленський.

  “Незалежно від сьогоднішніх результатів, ви всі вже переможці. Ви завжди є прикладом, на війні ви - приклад сміливості та надійності, тут -  волі та жаги до життя. З Нескорених народжується нація! Наша задача шанувати вас”, - привітав учасників Володимир Зеленський.

  Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо-переміщених осіб Оксана Коляда наголосила, що захід “Ігри Нескорених” - це впершу чергу про патріотизм, а не про спорт.

  “Як інакше нашій молоді можна показати ціну справжньої Незалежності? Ви - приклад нескореного духу, сили волі для всіх нас”, - наголосила Міністр Оксана Коляда.

  Військовослужбовці, ветерани Збройних Сил України, Нацгвардії, Прикордонної служби, СБУ, добровольчих батальйонів, які отримали поранення чи травми під час участі в бойових діях, протягом дня змагатимуться у 6 видах спорту.

  “Принц Гаррі, який започаткував “Invictus Games” сказав, що Ігри створені для того, аби кожен ветеран мав можливість довести самому собі, що він може, а суспільство мало можливість показати йому свою підтримку. І сьогодні ми дійсно побачимо історії людей, які здатні надихати”, - сказала директор Центру стратегічних комунікацій “Стратком Україна” Оксана Горбач.

  За результатами змагань будуть відібрані члени Національної збірної, які в 2020 році поїдуть на міжнародні змагання “Invictus Games” до Гааги.

  “Портрет ідеального кандидата до Національної збірної - це учасник, для котрого “Ігри Нескорених” можуть стати другим шансом на життя, хто здатен перемогти самого себе та свої негаразди і повернутись до щасливого, безтурботного життя”, - розповів голова БФ “Повернись живим” Віталій Дейнега.

  “Ігри Нескорених” триватимуть протягом всього дня. Окрім спортивних змагань, в програмі заходу передбачені низка розваг не лише для учасників, але й для їхніх родичів та друзів, які прийшли підтримати учасників.

  218 учасників взяли участь у ІІІ Національних змаганнях “Ігри Нескорених” 218 учасників взяли участь у ІІІ Національних змаганнях “Ігри Нескорених” 218 учасників взяли участь у ІІІ Національних змаганнях “Ігри Нескорених” 218 учасників взяли участь у ІІІ Національних змаганнях “Ігри Нескорених”