• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил
  опубліковано 19 листопада 2018 року о 09:36

  Усі контрольні пункти в’їзду-виїзду на лінії розмежування в районі проведення операції Об’єднаних сил відкрились за осіннім графіком та функціонують у штатному режимі.

  За минулу добу через КПВВ прослідувало 30,3 тисячі осіб та 4,4 тисячі транспортних засобів:

  «Майорське» – 7335 осіб та 985 транспортних засобів;

  «Мар’їнка» – 6880 осіб та 1315 транспортних засобів;

  «Новотроїцьке» – 5970 осіб та 1265 транспортних засобів;

  «Гнутове» – 2820 осіб та 810 транспортних засобів;

  «Станиця Луганська» – 7315 осіб.

  Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 0/50; «Мар’їнка» – 0/60; «Новотроїцьке» – 30/40; «Гнутове» – 20/20.

  Також учора військовослужбовці Лисичанського прикордонного загону спільно з працівниками фіскальної служби, що діють у складі Об’єднаних сил, у КПВВ «Станиця Луганська» завадили спробі порушення правил переміщення через лінію зіткнення товарів, а саме – автозапчастин, на загальну суму понад 8 тисяч гривень. Товар вилучено працівниками ДФС для прийняття правового рішення.

  Крім того, у КПВВ «Мар’їнка» прикордонники Краматорського загону зафіксували два випадки, коли громадяни України намагались «домовитися» за безперешкодний пропуск через лінію зіткнення за грошові винагороди. На свої пропозиції особи отримали від прикордонників категоричні відмови, після чого порушників передано співробітникам Національної поліції в Донецькій області.