• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 15 березня 2019 року о 09:22

  Учора загальний пасажиро-транспортний потік характеризувався певним збільшенням у порівнянні з попереднім днем. Загалом учора через КПВВ прослідувало 43,7 тисячі осіб та 5 тисяч транспортних засобів:

  «Майорське» – 10315 осіб та 1150 транспортних засобів;

  «Мар’їнка» – 9340 осіб та 1465 транспортних засобів;

  «Новотроїцьке» – 7895 осіб та 1225 транспортних засобів;

  «Гнутове» – 4930 осіб та 1105 транспортних засобів.

  «Станиця Луганська» – 11165 осіб.

  На цей час усі КПВВ працюють в штатному режимі.

  У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів: «Майорське» – 20/40; «Мар’їнка» – 20/70; «Новотроїцьке» – 7/45; «Гнутове» – 20/20.

  Також минулої доби в КПВВ «Мар’їнка» та «Новотроїцьке» прикордонники Краматорського та Донецького загонів, що діють у складі Об’єднаних сил, під час огляду трьох автомобілів, які рухалися через лінію зіткнення на виїзд до тимчасово окупованої території України, виявили товари народного споживання, колектори даних/аналізатори «Кварц» та 510 пачок тютюнових стиків до електронних сигарет на загальну суму близько 211 тисяч гривень. Виявлені товари встановленим порядком передано працівникам ДФС для прийняття правового рішення.

  Крім того, в КПВВ «Майорське» співробітники Держприкордонслужби зафіксували випадок, коли громадянин України намагався «домовитися» за безперешкодний пропуск через лінію зіткнення за грошову винагороду. На свою пропозицію він отримав від прикордонників категоричну відмову, після чого порушника передано представникам Національної поліції в Донецькій області.

  Через КПВВ «Новотроїцьке» на виїзд до тимчасово окупованої території України прослідували 8 вантажних автомобілі від Дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ». Транспортні засоби перевозили для жителів Донецької області меблі, будівельні матеріали та медичні засоби загальною вагою 108 тонн.