• In English
 • Оперативна інформація щодо ліквідації лісових пожеж на території країни
  Державна служба України з надзвичайних ситуацій, опубліковано 27 квітня 2020 року о 14:17

  Житомирська область:

  Ситуація з лісовими пожежами в Олевському та Овруцькому районах Житомирської області контрольована.

  Минулої доби, 26 квітня, ліквідовано найбільший осередок пожежі в Овруцькому районі (Виступовичі - Жолудівка), продовжуються роботи на чотирьох локалізованих осередках (Острови, Можари, Нагоряни, Першотравневе).

  В Олевському районі ліквідовано один осередок пожежі (Жовтневе, 24 квітня), здійснюються заходи по ліквідації чотирьох локалізованих осередків (Замисловичі, Перга, Озеряни, Пояски).

  До робіт в Олевському та Овруцькому районах залучено понад 500 осіб та 95 од. техніки (від ДСНС 60 чол. та 15 од. техніки).

  Київська область:

  У Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення підрозділами ДСНС надається допомога ДАЗВ у гасінні пожеж на території Луб’янського, Паришівського, Дитятківського та Денисовицького лісництв. Основні зусилля спрямовані на локалізацію 2 осередків (с. Крива Гора та с. Рудьки – с. Буряківка) тління пеньків, залишків деревини та торф’янику в осередках пройдених вогнем.

  Для облаштування протипожежних розривів залучено важку інженерну техніку ДСНС та додатково 5 шляхопрокладачів Збройних Сил України. Інженерною технікою створено 998 км мінералізованих смуг. До гасіння залучено 1 тис. 59 чоловік та 234 одиниці техніки, з них від ДСНС 1 тис. 29 чоловік особового складу та 221 одиниця техніки. Авіацією ДСНС з початку робіт здійснено 2 тис. 230 скидів – 5 тис. 130 т води.

  Радіаційна обстановка по м. Києву та Київській області стабільна, потужність експозиційної дози на поверхні ґрунту та вміст радіонуклідів у воді не перевищують допустимих значень.