• In English
 • 11,2 млн разів українці скористалися е-підписом на ресурсах Мінцифри від початку року
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 21 липня 2021 року о 18:03

  Використання електронного підпису під час оформлення різних видів документів стає все популярнішим. Лише від початку року ресурсами Мінцифри для ідентифікації, накладення та перевірки е-підпису скористалися 11,2 млн разів.

  Про це заявила заступник Міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська під час сесії Всеукраїнського форуму “Україна 30” на тему: “Цифровізація як невід’ємна складова сфери трудових відносин”.

  “Торік усе, що сьогодні сприймається як звичний формат роботи, здавалося майже неможливим. 2,7 мільярда людей у результаті пандемії опинилися в умовах обмежувальних заходів. Це чотири з п’яти працівників глобального ринку праці. Показово, що люди вчаться працювати віддалено. У попередні роки найбільші проблеми були в комунікації та співпраці (20%), тоді як у 2021 році це лише 16%”, — зазначила Людмила Рабчинська.

  За 2020 рік в Україні скористались 3,9 млрд разів електронними підписами та печатками на кваліфікованих сертифікатах. Це на 134% більше, ніж у 2019 році.

  Мінцифри спрощує всі державні процеси та вже з вересня починає впровадження режиму “без паперів”. Електронний підпис — один із найважливіших елементів доступу до всіх переваг цифрового світу. Це дозволить більшій кількості людей без перешкод користуватися діджитал-технологіями в щоденних справах, комунікації та бізнесі.