• In English
 • 101 млн грн компенсацій виплатило Держенергоефективності позичальникам «теплих кредитів» у червні

  Відповідно до зведених реєстрів позичальників «теплих кредитів» за червень Держенергоефективності відшкодувало 101 млн грн населенню та ОСББ, які скористалися державною програмою підтримки при впровадженні енергоефективних заходів.

  Зокрема, найбільшу суму відшкодування – 83 млн грн – отримали майже 8 тис. родин, які утеплювали приватні будинки.

  Понад 17 млн грн компенсацій одержали 175 ОСББ, які купували енергоефективні матеріали та обладнання для енергоощадних заходів у багатоповерхівках.

   Ще 850 тис. грн виплачено більше 130 домогосподарствам, які встановили твердопаливні котли.

  Кошти з держбюджету спрямовано на відповідні рахунки позичальників у державних банках: Ощадбанк, Укргазбанк, ПриватБанк.

  Механізм співфінансування, покладений в основу програми, затребуваний, адже допомагає родинам впровадити зазвичай недешеві енергоефективні заходи: замінити вікна на енергоефективні, провести комплексну термомодернізацію будинку тощо. 

  Особливу потребу у підтримці з боку держави відчувають ОСББ, які залучають значні суми коштів на утеплення багатоповерхівок. Один із найочікуваніших результатів – зменшення витрат на комунальні послуги.

  Загалом з початку дії програми - жовтень 2014 р. - її учасникам виплачено 2,1 млрд грн компенсацій за «теплими кредитами».