• In English
 • Інформація про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Кабінету Міністрів України у січні - вересні 2020 р.

  Інформація 

  про роботу із зверненнями громадян,

  що надійшли до Кабінету Міністрів України

  протягом січня – вересня 2020 року 


       Протягом січня – вересня 2020 року до Кабінету Міністрів України надійшло  20 634 індивідуальних та колективних звернень від 228 813 громадян з усіх регіонів України. З них 14 539 письмових звернень, 5 824 електронних звернень та усних звернень, поданих за допомогою засобів телефонного зв’язку, 271 – звернення, подані на особистому прийомі в приймальні Кабінету Міністрів України.

        Найбільше письмових звернень до Кабінету Міністрів України надійшло від жителів м. Києва, Дніпропетровської та Харківської областей, найменше – з Автономної Республіки Крим, з-за кордону, з Херсонської та Луганської областей.

       Найбільш актуальними питаннями, що порушували громадяни у зверненнях до Прем’єр-міністра України та Кабінету Міністрів України були:

       діяльності центральних органів виконавчої влади – 33 відсотки усіх звернень;

       забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізація прав і свобод громадян  – 14,8 відсотка;

      соціального захисту  – 11,9 відсотка;

      комунального господарства  – 6,4 відсотка;

      праці і заробітної плати – 4,2 відсотка.

      Продовжує свою роботу сервіс «Електронні петиції» Урядового порталу, на який за січень – вересень п.р. надійшло 541 петиції, 368 петицій опубліковано, 173 відхилено з  наданням  авторам  відповідних роз’яснень.

        З 14 березня 2020 р. з метою запобігання можливого поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом та на виконання заходів ефективної протидії поширення коронавірусної інфекції тимчасово особистий прийом громадян у приймальні Кабінету Міністрів України припинено.

      За даними, поданими центральними та місцевими органами виконавчої влади, до органів виконавчої влади протягом січня – вересня 2020 р. надійшло 504 000 звернень від 1 120,2 тис громадян.


                                                 Управління з питань роботи із зверненнями громадян

  Секретаріату Кабінету Міністрів України