• In English
 • Інформація про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Кабінету Міністрів України у січні - червні 2022 року       Впродовж січня – червня 2022 року до Кабінету Міністрів України надійшло 6 344 індивідуальних та колективних звернення від 15 313 громадян з усіх регіонів України. З них 3 032 письмових звернення, що надійшли поштою, опрацьовано та зареєстровано в автоматизованій системі «Звернення громадян» та системі електронного документообігу АСКОД, 3 312 електронних та усних звернень, поданих за допомогою засобів телефонного зв’язку.

      Найбільше письмових звернень до Кабінету Міністрів України надійшло від жителів м. Києва, Київської та Одеської областей, найменше – з Автономної Республіки Крим, Луганської та Тернопільської областей.

      Найбільш актуальними питаннями, що порушували громадяни у зверненнях до Прем’єр-міністра України та Кабінету Міністрів України впродовж
  І півріччя 2022 року, були:

  забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян – 22,3 відсотка звернень;

  соціального захисту – 19,6 відсотка;

  діяльності центральних органів виконавчої влади – 11,2 відсотка;

  комунального господарства – 7,6 відсотка;

  охорони здоров’я – 4,8 відсотка.

       Продовжує свою роботу сервіс «Електронні петиції» Урядового порталу, на який впродовж першого півріччя надійшло 556 петицій.

    Впродовж січня – лютого п. р. функціонувала пряма телефонна лінія Кабінету Міністрів України за участю керівників центральних органів виконавчої влади, організацію роботи якої забезпечувала державна установа «Урядовий контактний центр».

      Починаючи з березня п. р. проведення прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України тимчасово припинено. Відповідну інформацію розміщено на Урядовому порталі у розділі «Для громадськості».

     За даними, поданими центральними та місцевими органами виконавчої влади, до органів виконавчої влади впродовж січня – червня 2022 року надійшло 147 303 звернення від 208 тис громадян.


  Управління з питань роботи із зверненнями громадян

  Секретаріату Кабінету Міністрів України