• In English
 • 31 жовтня - засідання Комісії з координації євроатлантичної інтеграції за участі заступника Генсекретаря НАТО Беттіни Каденбах
  опубліковано 28 жовтня 2019

  31
  жовтня

  16:30

  17:00

  четвер

  30-31 жовтня відбудеться візит в Україну постійно діючого керівного органу НАТО – Північноатлантичної ради НАТО під головуванням Генсекретаря Альянсу Єнса Столтенберга.

  У рамках цього візиту 31 жовтня планується проведення засідання Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України. Засідання  відбудеться під головуванням віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби за участі заступниці Генсекретаря НАТО з питань політики та безпеки, Посла Беттіни Каденбах. Під час засідання планується обговорити стан та перспективи розвитку відносин України з НАТО.

  Протокольна зйомка початку роботи комісії можлива для відеооператорів та фотографів о 15:00 (8-й поверх, Зала засідань урядових комітетів Будинку Уряду). Акредитація за формою http://bit.ly/2qJtYPY до  11:00 31 жовтня.

  Після закінчення комісії, о 16:30, запланований короткий прес-брифінг Д.Кулеби та Б.Каденбах. Місце проведення – прес-центр Будинку Уряду (6 поверх). Акредитація для ЗМІ за формою http://bit.ly/35XyN8i  до  11:00 31 жовтня.

  Вхід представників ЗМІ на обидва заходи через перший під’їзд Будинку Уряду (вул. Грушевського,12/2) за наявності паспортів та редакційних посвідчень.