• In English
 • З 23 квітня у Національному університеті оборони України проходитиме ХVIII Міжнародний тиждень НАТО
  Міністерство оборони України, опубліковано 20 квітня 2018

  23
  квітня

  09:00

  понеділок
  30
  квітня

  18:00

  понеділок

  У понеділок, 23 квітня, у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського розпочнеться ХVIII Міжнародний тиждень за темою «Переформатування позиції НАТО для реагування на виклики ХХІ сторіччя».

  Захід проходитиме за підтримки Оборонного коледжу НАТО (м. Рим, Італія) та Школи НАТО (м. Обераммергау, Німеччина). Міжнародний тиждень присвячений аналізу та обговоренню ключових питань, які сприяють формуванню сучасного середовища безпеки та мають першочергове значення для позиції та адаптації НАТО до викликів XXI століття.

  В урочистій церемонії відкриття заходу візьмуть участь представники керівного складу Міністерства оборони України, Міністерства національної оборони Литви, Міжнародного військового штабу НАТО, Представництва НАТО в Україні.

  Взяти участь у Міжнародному тижні запрошені представники органів законодавчої та виконавчої влади, силових структур, вищих навчальних закладів, громадських організацій України.

  Під час лекційних занять та роботи у комітетах експерти НАТО, видатні науковці та посадові особи, що знаходяться в штаб-квартирі Альянсу та безпосередньо беруть участь у формуванні політики НАТО,  ознайомлять слухачів Національного університету оборони України імені Івана Черняховського із  поглядами на перспективи розвитку Альянсу та напрямами співробітництва з Європейським Союзом. Будуть розглянуті сучасні гібридні загрози і реагування НАТО на них, а також  оцінка Росії на Заході.

  Зустріч представників ЗМІ, які бажають взяти участь у прес-конференції та церемонії відкриття ХVIII Міжнародного тижня, 23 квітня о 8.50 за адресою: м. Київ, Повітрофлотський проспект, 28, на КПП Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

  Листи для обов’язкової акредитації представників ЗМІ просимо надсилати до 20.00 22 квітня за адресою: press_nuou@ukr.net, де вказати: назву ЗМІ, П.І.Б, контактний номер телефону.

  Контактні телефони для акредитації: 271-07-73 (у робочий час), (063) 93-02-539.