• In English
 • 16 травня щоденні брифінги речника Міноборони України транслюватимуться з Прес-центру Міністерства оборони України
  Міністерство оборони України, опубліковано 15 травня 2018

  16
  травня

  12:30

  середа
  17
  травня

  18:00

  четвер
  Повітрофлотський проспект, 6

  Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України повідомляє: з 16 травня щоденні брифінги речника Міноборони України відбуватимуться о 12.30 в Прес-центрі Міністерства оборони України (м. Київ, Повітрофлотський проспект, 6).

  Під час щоденних брифінгів традиційно оприлюднюватиметься інформація щодо ситуації на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей протягом минулої доби та станом на ранок, а також важлива інформація щодо діяльності Міноборони та Збройних Сил України.

  Акредитація представників ЗМІ ОБОВ’ЯЗКОВА і триватиме до 10.00 щодня за телефонами Управління комунікацій та преси Міноборони України: (044) 245-44-01, (044) 454-45-91. Прохання до представників ЗМІ та операторів завчасно проходити акредитацію для замовлення перепусток.

  Збір акредитованих журналістів – о 12.00 щодня біля КПП № 2 Міністерства оборони України (проспект Повітрофлотський, 6).

  Он-лайн трансляція брифінгів проходитиме щодня о 12.30 у мережі “YouTube” за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCRSB-bXvzqQigVWErulh_TA/

  По завершенню трансляції відео буде розміщено на “YouTube”-каналі Військового телебачення України ( https://www.youtube.com/user/ctrsTVua/videos) та у стрічці новин офіційного веб-сайту Міноборони України: http://www.mil.gov.ua/.