• In English
 • Юлія Соколовська візьме участь у Міжнародному форумі “Україна на шляху до подолання домашнього та гендерно зумовленого насильства”

  20
  лютого

  10:00

  13:00

  четвер

  20 лютого 2020 року Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська та Перша леді України Олена Зеленська візьмуть участь у Міжнародному форумі “Україна на шляху до подолання домашнього та гендерно зумовленого насильства”.

  Серед учасників заходу - Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс, Посол Канади в Україні Лариса Галадза, Регіональний директор UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення у Східній Європі та Центральній Азії, Ієн Мак-Фарлейн та Почесний Посол UNFPA Україна, Марія Єфросиніна. Також представники Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства охорони здоров’я, Національної поліції України представлять результати роботи та плани міністерств.

  Початок реєстрації о 09:00, відкриття Форуму – 10:00.

  Місце проведення: НСК «Олімпійський», вул. Велика Васильківська, 55 (конференц-зала «Хол чемпіонів»).

  Акредитація ЗМІ здійснюється за електронною поштою zubchenko@unfpa.org до 15:00 19 лютого.

  На форумі будуть представлені результати роботи України на національному та місцевому рівнях у напрямі боротьби із домашнім насильством, а також кращі практики міжвідомчої взаємодії та реагування на випадки домашнього насильства та налагодження комплексу сервісів у містах - Одесі, Харкові, Києві, Маріуполі, Миколаєві та Бердянську.