• In English
 • Продовжується конкурсний відбір до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
  Офіс реформ Кабінету Міністрів України, опубліковано 08 січня 2019

  08
  січня

  15:30

  вiвторок
  27
  січня

  23:59

  неділя

  Продовжується набір фахівців до Офісу реформ Кабінету Міністрів України. Офіс реформ КМУ – це консультативно-дорадчий орган, утворений з метою забезпечення на належному рівні організації та координації впровадження реформ, підготовки пропозицій щодо плану заходів із впровадження реформ та проведення моніторингу стану виконання міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади завдань, передбачених планами впровадження реформ.

  Ми шукаємо висококваліфікованих фахівців у наступних сферах:

  Cтарший менеджер з комунікацій (Association Agreement, DCFTA)

  Проектний менеджер (Система соціальної безпеки та реформа ринку праці)  

  Старший проектний менеджер (Реформа ринку землі)

  Очікується, що ці фахівці забезпечуватимуть надання адресної технічної підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України та міністерствам.

  Співробітники Офісу реформ працюватимуть за консультаційними контрактами (не державна служба) з конкурентним рівнем оплати праці. Заробітна плата визначається індивідуально на основі оцінки знань, компетенцій та професійного досвіду кандидата.

  Проект фінансується з Багатостороннього Донорського Фонду Стабілізації та Сталого Розвитку України (MDA). Учасниками Фонду є Данія, Європейський Союз, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Польща, Швеція, Швейцарія, Великобританія та Сполучені Штати Америки.

  Приєднуйтесь до команди професіоналів! Більше інформації про Офіс за посиланням - https://www.kmu.gov.ua/ua/uryad-ta-organi-vladi/ofis-reform-kabinetu-ministriv-ukrainu.

  Кандидати мають надіслати заповнену аплікаційну форму, професійну рекомендацію і резюме на адресу rdo@reforms.in.ua до 23.59 (GMT+3) 27 січня 2019 р. Усі документи мають бути заповнені англійською мовою. Кандидати, які надіслали неповний пакет документів (аплікаційна форма, резюме та рекомендаційний лист), не будуть розглядатися у конкурсному відборі.

  Будь ласка, завантажте файл з детальним описом посад та аплікаційну форму.