• In English
 • Продовжується конкурсний відбір до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
  Офіс реформ Кабінету Міністрів України, опубліковано 27 листопада 2018

  27
  листопада

  17:38

  вівторок
  11
  грудня

  23:59

  вівторок

  Продовжується набір фахівців до Офісу реформ Кабінету міністрів України. Офіс реформ КМУ – це консультативно-дорадчий орган, утворений з метою забезпечення на належному рівні організації та координації впровадження реформ, підготовки пропозицій щодо плану заходів із впровадження реформ та проведення моніторингу стану виконання міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади завдань, передбачених планами впровадження реформ.

  Ми шукаємо висококваліфікованих фахівців у наступних сферах:

  Проектний менеджер (Команда моніторингу та звітності)

  Старший проектний менеджер (Поліпшення бізнес-клімату)

  Проектний менеджер (Охорона здоров’я)

  Старший проектний менеджер (Реформа ринку землі)

  зокрема фахівців комунікаційної команди:

  Менеджер комунікаційних кампаній

  Менеджер з комунікацій реформ (Енергетичний сектор, енергоефективність)

  Менеджер з комунікацій реформ (SMM)

  Менеджер з комунікацій реформ (дизайнер)

  Очікується, що ці фахівці забезпечуватимуть надання адресної технічної підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України та міністерствам.

  Співробітники Офісу реформ працюватимуть за консультаційними контрактами (не державна служба) з конкурентним рівнем оплати праці. Заробітна плата визначається індивідуально на основі оцінки знань, компетенцій та професійного досвіду кандидата.

  Проект фінансується з Багатостороннього Донорського Фонду Стабілізації та Сталого Розвитку України (MDA). Учасниками Фонду є Данія, Європейський Союз, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Польща, Швеція, Швейцарія, Великобританія та Сполучені Штати Америки.

  Приєднуйтесь до команди професіоналів! Більше інформації про Офіс за посиланням - https://www.kmu.gov.ua/ua/uryad-ta-organi-vladi/ofis-reform-kabinetu-ministriv-ukrainu.

  Кандидати мають надіслати заповнену аплікаційну форму, професійну рекомендацію і резюме на адресу rdo@reforms.in.ua до 23.59 (GMT+3) 11 грудня 2018 р. Усі документи мають бути заповнені англійською мовою. Кандидати, які надіслали неповний пакет документів (аплікаційна форма, резюме та рекомендаційний лист), не будуть розглядатися у конкурсному відборі.

   

  Будь ласка, завантажте файл з детальним описом посад  та  аплікаційну форму 


  The selection process for the Reforms Delivery Office of the Cabinet of Ministers of Ukraine continues