• In English
 • Продовжується конкурсний відбір до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
  Офіс реформ Кабінету Міністрів України, опубліковано 04 вересня 2018

  04
  вересня

  18:18

  вівторок
  18
  вересня

  23:59

  вівторок
  Грушевського 12/2, Київ

  Офіс реформ Кабміну – це консультативно-дорадчий орган, який утворено з метою забезпечення на належному рівні організації та координації впровадження реформ, підготовки пропозицій щодо плану заходів із впровадження реформ та проведення моніторингу стану виконання міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади завдань, передбачених планами впровадження реформ. Проект фінансується з Багатостороннього Донорського Фонду Стабілізації та Сталого Розвитку України (MDA), управління яким здійснює Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР). Учасниками Фонду є Данія, Європейський Союз, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Польща, Швеція, Швейцарія, Великобританія та Сполучені Штати Америки.

  Ми шукаємо дев’ять висококваліфікованих фахівців у сфері комунікацій: старшого менеджера комунікаційних кампаній (керівник), менеджера комунікаційних кампаній, менеджерів з комунікацій (за пріоритетними напрямами реформ), дизайнера, комунікаційного менеджера (SMM), старшого менеджера з комунікацій (Association Agreement, DCFTA), менеджера з комунікацій (Association Agreement, DCFTA), контент менеджера (Association Agreement, DCFTA).

  Очікується, що ці фахівці забезпечуватиме надання адресної технічної підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України та міністерствам. Ключовими завданнями комунікаційної команди буде розробка та практична реалізація комунікаційних стратегій, відкрите та послідовне висвітлення змісту та перебігу реформ, підготовка якісних матеріалів для підвищення розуміння важливих змін, проведення публічних заходів з метою обговорення реформ з громадськістю, експертним та міжнародних середовищем, публікація аналітичних звітів за пріоритетними реформами, ефективна координація міжнародної допомоги у сфері комунікацій тощо. Важливим завданням стане зокрема розробка комунікаційної стратегії та координація комунікацій, спрямованих на сприяння суспільній підтримці європейської інтеграції та імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

  Співробітники Офісу реформ працюватимуть за консультаційними контрактами (не державна служба) з конкурентним рівнем оплати праці. Заробітна плата визначається індивідуально на основі оцінки знань, компетенцій та професійного досвіду кандидата.

  Приєднуйтесь до команди професіоналів!

  Кандидати мають надіслати заповнену аплікаційну форму, професійну рекомендацію і резюме на адресу rdo@reforms.in.ua до 23.59 (GMT+3) 18 вересня 2018 р. Усі документи мають бути заповнені англійською мовою. Кандидати, які надіслали неповний пакет документів (аплікаційна форма, резюме та рекомендаційний лист), не будуть розглядатися у конкурсному відборі.  Опис вакансій_комунікаці

  Аплікаційна форма.doc