• In English
 • Оголошується конкурсний відбір до Офісу відновлення та реформ Кабінету Міністрів України
  Офіс реформ Кабінету Міністрів України, опубліковано 22 лютого 2024

  22
  лютого

  11:00

  четвер
  07
  березня

  23:59

  четвер

  Офіс відновлення та реформ Кабінету Міністрів України шукає Старшого юридичного експерта (юриста) - Аграрна та земельна політика

  Офіс відновлення та реформ Кабінету Міністрів України – це група українських фахівців (які не є державними службовцями), що фінансується на тимчасовій основі донорами через Програму Українська архітектура відновлення та реформ (URA)* і надає цільову технічну підтримку та допомогу Кабінету Міністрів України в розробці і впровадженні пріоритетних реформ.

  Використовуючи міжнародну експертизу та широкий галузевий досвід наших фахівців, Офіс надає комплексну підтримку Кабінету Міністрів, супроводжуючи реформи від аналізу проблеми і розробки ідеї та механізму її впровадження до моніторингу ефективності та комунікації змін.

  Ми шукаємо Старшого юридичного експерта (юриста) - Аграрна та земельна політика, який надаватиме такі консультаційні послуги:

  1. Підтримка у визначенні та усуненні прогалин у реалізації Плану в межах програми ЄС Ukraine Facility та Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, зокрема, шляхом транспонування права ЄС у сфері аграрної та земельної політики, а також пропонування заходів для подальшого впровадження європейських реформ та виконання міжнародних зобов’язань України шляхом реалізації урядових реформ, формулювання політики і написання законодавчих пропозицій.

  Очікується, що консультаційний контракт розпочне діяти з 1 квітня 2024 року, а його загальна тривалість до серпня 2025 року. Залежно від наявності фінансування, результатів роботи обраного консультанта та конкретних потреб програми URA, консультаційний контракт може бути продовжено. Контракт передбачає повну зайнятість.

  У конкурсі можуть взяти участь лише громадяни України.

  Кандидатам необхідно надіслати заповнену аплікаційну форму, професійну рекомендацію, резюме, два додаткові контакти рекомендодавців та угоду про нерозголошення на адресу rdo@kmu.gov.ua (у копії листа rdo.teem@gmail.com) до 23:59 (GMT+2) 7 березня 2024 року.

  Усі документи мають бути заповнені англійською мовою. Кандидати, які надіслали неповний пакет документів, не будуть розглядатися у конкурсному відборі. Відібрані кандидати будуть запрошені пройти письмове тестування та співбесіду.

  Детальніше про Старшого юридичного експерта (юриста) - Аграрна та земельна політика, аплікаційна форма та форма про нерозголошення.

  ___________

  * Українська архітектура відновлення та реформ (URA) - це комплексна програма технічної допомоги, розроблена ЄБРР спільно з ЄС для підтримки у здійсненні ключових реформ в Україні. Програма фінансується з Мультидонорського рахунку стабілізації та сталого розвитку в Україні (MDA) під управлінням ЄБРР. Учасниками MDA є Австрія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Великобританія, Сполучені Штати Америки та Європейський Союз.