• In English
 • Оголошення про відкритий конкурс на зайняття посад членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
  Департамент з питань розвитку паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 10 квітня 2024

  10
  квітня

  11:26

  середа
  24
  травня

  23:59

  п’ятниця

  Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, відповідно до статті 8 Закону України «Про Національну Комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та свого рішення (Протокол № 18 від 9 квітня 2024 р.) оголошує відкритий конкурс на зайняття двох посад членів НКРЕКП.

  Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, що визначені Порядком та умовами проведення відкритого конкурсного відбору на зайняття посади члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, які розміщені на веб-сайті Кабінету Міністрів України (www.kmu.gov.ua).

  Прийом документів здійснюється з 10 квітня 2024 р. по 24 травня 2024 р. включно.

  На підтвердження відправлення кандидат надсилає скановану копію поштової квитанції на електронну адресу Конкурсної комісії (konkNEURC@kmu.gov.ua).

  Документи надсилати на поштову адресу Секретаріату Кабінету Міністрів України (01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2).

  Конверт із пакетом документів має містити позначку (в лівому верхньому куті): «НА КОНКУРС НА ПОСАДУ ЧЛЕНА НКРЕКП».

  Контактна особа - Лепесій Владислав Юрійович (тел.: (044) 256-66-78).