• In English
 • Оголошується відбір сценаріїв чотирьох соціальних телевізійних роликів хронометражем не менше ніж 30 секунд до дворіччя діяльності Уряду
  опубліковано 03 квітня 2018

  03
  квітня

  09:25

  вівторок
  13
  квітня

  23:55

  п’ятниця


  Запрошення до участі у відборі сценаріїв

  Оголошується відбір сценаріїв чотирьох соціальних телевізійних роликів хронометражем не менше ніж 30 секунд до дворіччя діяльності Уряду  (з 14 квітня 2016 року).

  Інформація, яка може бути використана під час розробки сценаріїв:

  Стратегічна мета Уряду: досягти сталого економічного зростання. Україна має колосальний потенціал для цього – у нас прекрасні люди, багато технологічних напрацювань, родюча земля. Є інтерес міжнародного бізнесу. Змінюється модель економіки – із сировинної на економіку кінцевого продукту. За два роки вдалося зупинити спад виробництва і забезпечити зростання економіки.

  Розпочато зміни в системі охорони здоров’я для забезпечення кожному українцю доступу до якісної медичної допомоги. Починаючи з  квітня цього року кожен зможе обрати свого лікаря, до якого завжди можна звернутися по допомогу. У квітні минулого року розпочато виконання програми «Доступні ліки», за якою можна отримати препарати від хронічних захворювань в аптеці за рецептом безоплатно або з незначною доплатою.

  Розроблено пакет ініціатив, до складу якого входить понад 30 законопроектів, спрямованих на розв’язання п’яти основних завдань: захист бізнесу, подальша дерегуляція, поліпшення ділового клімату, полегшення доступу до фінансування та державних ресурсів, заохочення інновацій.

  Цього року започатковані програми підтримки сільськогосподарських товаровиробників. Напрями допомоги – від здешевлення техніки до компенсації частини вартості тваринницьких комплексів. Мета – змінити ситуацію на селі, створити умови для нових виробництв, отже – для нових робочих місць. При цьому значна увага приділяється наданню підтримки малим і середнім фермерським господарствам, які забезпечують вітчизняний аграрний ринок основними продуктами, що споживаються населенням.

  Передача на місця повноважень центральних органів виконавчої влади та фінансових ресурсів, поглиблення децентралізації і розвиток регіонів є незмінними пріоритетами роботи Уряду.  За прогнозом, 2018 рік стане роком формування базового рівня місцевого самоврядування.

  Держава підтримує інновації – вони здатні забезпечити прорив у економіці, якісно змінити життя людей. Продовжується розвиток експорту та підтримка вітчизняного виробника. Саме підприємці створюють продукт, нові робочі місця, залучають інвестиції.

  Розпочато масштабну реконструкцію українських доріг. Минулого року було відновлено понад 2 тис. кілометрів автошляхів. Цього року виділено рекордні кошти на ремонт і будівництво доріг за принципово новими стандартами якості.

  Уряд продовжує курс на енергоефективність. Впроваджуються електронні послуги.

  Пропозиції подати до 13 квітня 2018 р. секретарю робочої групи з розгляду пропозицій Козіній Ганні Миколаївні тел. 256-77-99.