• In English
 • Оголошується конкурсний відбір до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
  Офіс реформ Кабінету Міністрів України, опубліковано 04 листопада 2020

  04
  листопада

  11:02

  середа
  18
  листопада

  23:59

  середа

  Офіс реформ Кабінету Міністрів України – це консультативно-дорадчий орган, що допомагає Уряду України у розробці та втіленні пріоритетних для країни реформ.

  Використовуючи міжнародну експертизу та широкий галузевий досвід наших фахівців, Офіс надає комплексну підтримку Кабінету Міністрів, супроводжуючи реформи від аналізу проблеми і розробки ідеї та механізму її впровадження до моніторингу ефективності та комунікації змін.


  Ми шукаємо 7 висококваліфікованих фахівців на наступні посади:

  Старший проектний менеджер (Реформа державного управління - Впровадження концепції фахівців з питань реформ, HR експерт);

  Проектний менеджер (Реформа державного управління - Реорганізація міністерств та ЦОВВ, юрист);

  Бізнес-аналітик (Реформа державного управління);

  Старший проектний менеджер (Поліпшення бізнес-клімату та реформа трудових відносин);

  Старший проектний менеджер (Приватизація та реформа управління держпідприємствами);

  Проектний менеджер (Система координації міжнародної технічної допомоги);

  Комунікаційний менеджер (Людський розвиток)


  Вказані фахівці забезпечуватимуть надання адресної технічної підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України та визначеним міністерствам і відомствам.

  Співробітники Офісу реформ працюватимуть за консультаційними контрактами. Рівень оплати праці є конкурентним та визначається індивідуально на основі оцінки знань, компетенцій та професійного досвіду кандидата. Співробітники Офісу не є державними службовцями*.

  До участі у конкурсному відборі допускаються тільки громадяни України.


  Кандидатам необхідно надіслати заповнену аплікаційну форму, професійну рекомендацію, резюме та два додаткових контакти рекомендодавців на адресу rdo@kmu.gov.ua до 23:59 (GMT+3) 18 листопада 2020 р.

  Усі документи мають бути заповнені англійською мовою. Кандидати, які надіслали неповний пакет документів, не будуть розглядатися у конкурсному відборі.

   

  Посилання на файл з детальним описом посад

  Посилання на аплікаційну форму


  Приєднуйтесь до команди професіоналів!  * Проект фінансується з Багатостороннього Донорського Фонду Стабілізації та Сталого Розвитку України (MDA). Учасниками Фонду є Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Великобританія, Сполучені Штати Америки та Європейський Союз, найбільший донор.

  Більше інформації про Офіс за посиланням.