• In English
 • Оголошується конкурсний відбір до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
  Офіс реформ Кабінету Міністрів України, опубліковано 30 червня 2020

  30
  червня

  18:29

  вівторок
  14
  липня

  23:59

  вівторок

  Офіс реформ Кабінету міністрів України – це консультативно-дорадчий орган, що допомагає Уряду України у розробці та втіленні пріоритетних для країни реформ. Використовуючи міжнародну експертизу та широкий галузевий досвід наших фахівців, Офіс надає комплексну підтримку Кабінету Міністрів, супроводжуючи реформи від аналізу проблеми і розробки ідеї та механізму її впровадження до моніторингу ефективності та комунікації змін.

  Ми шукаємо 4 висококваліфікованих фахівців на наступні посади:

  старший проектний менеджер (реформа державного управління – реформа державної служби та управління персоналом);

  проектний менеджер (реформа державного управління – реорганізація міністерств та ЦОВВ);

  старший проектний менеджер (координація міжнародної технічної допомоги);

  старший менеджер комунікаційних кампаній (європейська та євроатлантична інтеграція, поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі між Україною та ЄС).

  Вказані фахівці забезпечуватимуть надання адресної технічної підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України та визначеним міністерствам і відомствам.

  Співробітники Офісу реформ працюватимуть за консультаційними контрактами. Рівень оплати праці є конкурентним та визначається індивідуально на основі оцінки знань, компетенцій та професійного досвіду кандидата. Співробітники Офісу не є державними службовцями*. До участі у конкурсному відборі допускаються тільки громадяни України.

  Кандидатам необхідно надіслати заповнену аплікаційну форму, професійну рекомендацію, резюме та два додаткових контакти рекомендодавців на адресу rdo@kmu.gov.ua до 23:59 (GMT+3) 14 липня 2020 р.

  Усі документи мають бути заповнені англійською мовою. Кандидати, які надіслали неповний пакет документів, не будуть розглядатися у конкурсному відборі.

  Посилання на файл з детальним описом посад.

  Посилання на аплікаційну форму.

  Приєднуйтесь до команди професіоналів!

  * Проект фінансується з Багатостороннього Донорського Фонду Стабілізації та Сталого Розвитку України (MDA). Учасниками Фонду є Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Великобританія, Сполучені Штати Америки та Європейський Союз, найбільший донор.

  Більше інформації про Офіс за посиланням.