• In English
 • Оголошується конкурсний відбір до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
  Офіс реформ Кабінету Міністрів України, опубліковано 12 травня 2020

  12
  травня

  13:06

  вівторок
  26
  травня

  23:59

  вівторок

  Офіс реформ Кабінету міністрів України – це консультативно-дорадчий орган, що допомагає Уряду України у розробці та втіленні пріоритетних для країни реформ.

  Використовуючи міжнародну експертизу та широкий галузевий досвід наших фахівців, Офіс надає комплексну підтримку Кабінету Міністрів, супроводжуючи реформи від аналізу проблеми і розробки ідеї та механізму її впровадження до моніторингу ефективності та комунікації змін.

  Ми шукаємо 6 висококваліфікованих фахівців на наступні посади:

  Старший проектний менеджер (реформа енергетики та енергоефективність);

  Старший проектний менеджер (реформа системи соціальної підтримки);

  Старший проектний менеджер (інвестиційний клімат та економічне зростання);

  Проектний менеджер (охорона довкілля);

  Старший менеджер комунікаційних кампаній (європейська та євроатлантична інтеграція, поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі між Україною та ЄС);

  Адміністративний асистент.

  Вказані фахівці забезпечуватимуть надання адресної технічної підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України та визначеним міністерствам і відомствам.

  Співробітники Офісу реформ працюватимуть за консультаційними контрактами. Рівень оплати праці є конкурентним та визначається індивідуально на основі оцінки знань, компетенцій та професійного досвіду кандидата. Співробітники Офісу не є державними службовцями*.

  До участі у конкурсному відборі допускаються тільки громадяни України.

  Кандидатам необхідно надіслати заповнену аплікаційну форму, професійну рекомендацію, резюме та два додаткових контакти рекомендодавців на адресу rdo@kmu.gov.ua до 23:59 (GMT+3) 26 травня 2020 р.

  Усі документи мають бути заповнені англійською мовою. Кандидати, які надіслали неповний пакет документів, не будуть розглядатися у конкурсному відборі. 

  Посилання на файл з детальним описом посад. 

  Посилання на аплікаційну форму.

  Приєднуйтесь до команди професіоналів!

  * Проект фінансується з Багатостороннього Донорського Фонду Стабілізації та Сталого Розвитку України (MDA). Учасниками Фонду є Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Великобританія, Сполучені Штати Америки та Європейський Союз, найбільший донор.

  Більше інформації про Офіс за посиланням.