• In English
 • Оголошення про проведення засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  12
  травня

  09:30

  13:00

  середа

  Дата проведення засідання – 12 травня 2021 року

  Час початку проведення засідання – 09 година 30 хвилин

  Місце або спосіб проведення – НАДС, каб. 327, вул. Прорізна, 15, м. Київ


  Порядок денний

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби


  1. Про затвердження ситуаційних завдань для кандидатів на посади державних секретарів.

  2. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства автомобільних доріг етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  3. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства автомобільних доріг та визначення її результатів.

  4. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади  заступника Голови Державного агентства автомобільних доріг.

  5. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державного агентства автомобільних доріг, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  6. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  7. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів та визначення її результатів.

  8. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів.

  9. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  10. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної аудиторської служби з цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  11. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної аудиторської служби з цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та визначення її результатів.

  12. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державної аудиторської служби з цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

  13. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної аудиторської служби з цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  14. Перевірка ситуаційних завдань кандидатів на посади державних секретарів Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, обговорення, оформлення відомостей та підведення підсумків.

  15. Про розгляд дисциплінарного справи стосовно заступника Голови Державної служби геології та надр України Сарамаги Р. К.

  16.Різне.