• In English
 • Офіс відновлення та реформ Кабінету Міністрів України продовжує конкурс на посаду проектного менеджера (адвокація та залучення стейкхолдерів)
  Офіс реформ Кабінету Міністрів України, опубліковано 01 березня 2024

  01
  березня

  14:09

  п’ятниця
  17
  березня

  23:59

  неділя

  Офіс відновлення та реформ Кабінету Міністрів України – це група українських фахівців (які не є державними службовцями), що фінансується на тимчасовій основі донорами через Програму Українська архітектура відновлення та реформ (URA)* і надає цільову технічну підтримку та допомогу Кабінету Міністрів України в розробці і впровадженні пріоритетних реформ.

  Використовуючи міжнародну експертизу та широкий галузевий досвід наших фахівців, Офіс надає комплексну підтримку Кабінету Міністрів, супроводжуючи реформи від аналізу проблеми і розробки ідеї та механізму її впровадження до моніторингу ефективності та комунікації змін.

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 1206 від 17 листопада 2023 року, на Офіс відновлення та реформ покладено повноваження виконувати функції української частини Секретаріату Багатосторонньої координаційної платформи донорів для України.

  Ми шукаємо висококваліфікованого проектного менеджера (адвокація та залучення стейкхолдерів), який надаватиме такі послуги:

  1. Підтримка Офісу відновлення та реформ у забезпеченні своєчасного та ефективного виконання функцій української частини Секретаріату Багатосторонньої координаційної платформи донорів для України.

  2. Координація міжнародних стейкхолдерів з метою реконструкції та відновлення України.

  Очікується, що консультаційний контракт розпочне діяти з 15 квітня 2024 року, а його загальна тривалість - до 31 серпня 2025 року. Залежно від наявності фінансування, результатів роботи обраного консультанта та конкретних потреб програми URA, консультаційний контракт може бути продовжено. Контракт передбачає повну зайнятість. 

  У конкурсі можуть взяти участь лише громадяни України. 

  Кандидатам необхідно надіслати заповнену аплікаційну форму, професійну рекомендацію, резюме, два додаткові контакти рекомендодавців та угоду про нерозголошення на адресу rdo@kmu.gov.ua (у копії листа rdo.teem@gmail.com) до 23:59 (GMT+2) 17 березня 2024 року. 

  Усі документи мають бути заповнені англійською мовою. Кандидати, які надіслали неповний пакет документів, не будуть розглядатися у конкурсному відборі. Відібрані кандидати будуть запрошені пройти письмове тестування та співбесіду. 

  Детальніше про проектного менеджера (адвокація та залучення стейкхолдерів), аплікаційна форма та форма про нерозголошення

  ____________

   * Ukraine Recovery and Reform Architecture (URA) is a comprehensive technical assistance programme deployed by the European Bank for Reconstruction and Development (EBRD), in partnership with the European Union, to support critical reform processes in Ukraine. URA is financed from the Ukraine Stabilisation and Sustainable Growth Multi-Donor Account (MDA) managed by the EBRD. Contributors to the MDA are Austria, Denmark, Finland, France, Germany, Italy, Japan, the Netherlands, Norway, Poland, Sweden, Switzerland, the United Kingdom, the United States and the European Union.