• In English
 • На Агро-2018 відбудеться експортна панельна дискусія «Україно, час зростати!»

  07
  червня

  10:00

  18:00

  четвер
  пр-т Академіка Глушкова, 1

  7 червня, в рамках ювілейної ХХХ Міжнародної агропромислової виставки АГРО-2018, відбудеться експортна панельна дискусія «Ukraine: time to grow!» («Україно: час зростати!»).

  Модератором цього заходу виступить заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева.

  У якості ключових спікерів даної дискусії виступатимуть українські виробники, представники таких перспективних секторів як органічне виробництво, плодоовочівництво, переробники нішевих продуктів харчування, м’ясопереробної промисловості та аграрних технологій.

  Під час дискусійної панелі  будуть обговорені наступні теми: досвід середніх та малих виробників щодо їх виходу на зовнішні ринки, успіхи та проблеми, з якими компанії стикаються в своїй діяльності. В рамках дискусії також планується обговорення необхідних кроків та заходів з боку держави та Уряду, які будуть сприяти розвитку українського експорту аграрних та харчових продуктів, а також агротехнологій.

  Місце проведення: Територія Національного Комплексу «Експоцентр України», Київ, пр-т Академіка Глушкова, 1, павільйон № 1, конференц зала № 1

  Час заходу: 10.00