• In English
 • Геннадій Зубко візьме участь у конференції проекту TWINNING щодо впровадження в Україні системи управління електронними відходами

  07
  червня

  16:00

  18:00

  четвер
  м. Киів, вул. Госпітальна, 12

  7 червня 2018 року Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко візьме участь у конференції з нагоди завершення проекту TWINNING «Впровадження системи управління відходами електричного та електронного обладнання в Україні».

  На заході будуть презентовані результати зазначеного проекту.

  У конференції візьмуть участь:

  керівництво представництва ЄС в Україні;

  посли та дипломатичні представники держав-учасників проекту TWINNING - Австрії, Франції, Іспанії;

  народні депутати України;

  представники європейських проектів GIZ, DESPRO та Європейської бізнес-асоціації.

  Запрошуємо ЗМІ до висвітлення заходу.

  Місце проведення: конференц-зал «Європейський» готелю «Президент» (вул. Госпітальна, 12).

  Початок о 16:00.

  Акредитація ЗМІ до 15:30 7 червня 2018 року за телефонами (044) 590-47-96, 590-47-92 або електронною поштою press@minregion.gov.ua.

  Довідково

  Міжнародні проекти TWINNING направлені на підготовку країн до вступу до ЄС, а також впровадження норм європейського законодавства у законодавство країни-бенефіціара.

  Одним з головних результатів проекту TWINNING, очолюваного державою-членом ЄС Австрією разом з Францією та Іспанією, є два законопроекти: «Про батарейки та акумулятори» та «Про відходи електричного та електронного обладнання».

  Зазначені законопроекти не тільки базуються на Директиві ЄС 2006/66 /ЄС та Директиві 2012/19/ЄС, а також поєднують в собі кращі практики ЄС щодо поводження з відходами батарейок, батарей, акумуляторів та WEEE.

  Серед іншого проект TWINNING створив експериментальну Інформаційну систему та Реєстр батарейок, батарей та акумуляторів.