• In English
 • 9 жовтня відбудеться форум «Гендерна політика МВС: Рівні можливості кожному»
  опубліковано 08 жовтня 2018

  09
  жовтня

  09:30

  11:30

  вiвторок
  м. Київ, вулиця Набережно -Хрещатицька, 1

  У вівторок, 9 жовтня, відбудеться форум «Гендерна політика МВС: Рівні можливості кожному». Його мета – інформування суспільства про результати діяльності Міністерства у напрямку встановлення гендерного балансу в правоохоронних органах.

  Серед спікерів форуму заступник Міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук, заступники голови Національної поліції Костянтин Бушуєв та Андрій Кришенко, Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, Урядовий уповноважений з питань гендерної політики Катерина Левченко, Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон, голова Консультативної місії ЄС Кястутіс Ланчінскас, Надзвичайний і Повноважний Посол Швеції в Україні Мартін Хагстрьом, народні депутати, міжнародні партнери, Почесний Посол Фонду ООН в області народонаселення Маша Єфросиніна та представниці органів системи внутрішніх справ.

  Місце проведення: Fairmont Grand Hotel Kyiv,  м. Київ, вулиця Набережно -Хрещатицька, 1.

  Початок заходу: 09:30

  Акредитація триватиме до 17:00 8 жовтня за електронною адресою pressa@mvs.gov.ua. Просимо надсилати таку інформацію: ПІБ, назва ЗМІ, посада, телефон, копія паспорта (перша сторінка), копія редакційного посвідчення. Контактний номер телефону: 254 10 94.