• In English
 • 9 вересня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  09
  вересня

  10:00

  18:00

  четвер

  Увага! Змінено час початку засідання

  9 вересня 2021 року проведення засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

  Час початку проведення засідання10:00 год.

  Місце проведення – НАДС, каб. 327, вул. Прорізна, 15, м. Київ.


  Проект

   

  Порядок денний

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   

  1. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади Голови Державного агентства інфраструктурних проектів етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державного агентства інфраструктурних проектів та обговорення її результатів.

  3. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Державного агентства інфраструктурних проектів.

  4. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державного агентства інфраструктурних проектів, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  5. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади першого заступника Керівника Апарату Ради національної безпеки і оборони етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  6. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Керівника Апарату Ради національної безпеки і оборони та обговорення її результатів.

  7. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади першого заступника Керівника Апарату Ради національної безпеки і оборони.

  8. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Керівника Апарату Ради національної безпеки і оборони, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  9. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби України з безпеки на транспорті етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  10. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби України з безпеки на транспорті та обговорення її результатів.

  11. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби України з безпеки на транспорті.

  12. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби України з безпеки на транспорті, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  13. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства меліорації та рибного господарства етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  14. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства меліорації та рибного господарства та обговорення її результатів.

  15. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства меліорації та рибного господарства.

  16. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства меліорації та рибного господарства, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  17. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства резерву етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  18. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства резерву та обговорення її результатів.

  19. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства резерву.

  20. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства резерву, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  21. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної казначейської служби України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  22. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної казначейської служби України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та обговорення її результатів.

  23. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державної казначейської служби України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

  24. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної казначейської служби України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  25. Різне.