• In English
 • 9 лютого відбудеться форум «Освіта України 2021: стратегічні цілі та пріоритетні напрями»
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 08 лютого 2021

  09
  лютого

  10:00

  13:00

  вівторок

  У вівторок, 9 лютого, відбудеться Партнерський форум «Освіта України 2021: стратегічні цілі та пріоритетні напрями».

  Мета заходу – визначення стратегічних цілей розвитку освіти в період проведення адміністративно-територіальної реформи й децентралізації влади в Україні, обговорення широкого кола найбільш актуальних питань реформування галузі.

  У заході візьмуть участь Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов, члени Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій, представники Національної академії педагогічних наук, Асоціації міст України, директори департаментів освіти і науки облдержадміністрацій.

  У зв’язку з карантинними обмеженнями участь у Форумі є обмеженою. Онлайн-трансляція розпочнеться о 10:00 на сторінках МОН у YouTube та Facebook.

  Представники ЗМІ запрошуються на брифінг за результатами Форуму. Початок брифінгу о 12:00. Акредитація представників ЗМІ відбувається до 17:00 8 лютого за посиланням.

  Місце проведення брифінгу: Київський національний торговельно-економічний університет (вул. Кіото, 19, Конгрес-центр, 1 поверх).

  Звертаємо увагу, що через карантинні заходи кількість представників медіа, які будуть допущені на брифінг, буде обмеженою. Також закликаємо присутніх на брифінгу представників ЗМІ дотримуватися правил карантину, зберігати дистанцію і використовувати маски.