• In English
 • 9 липня -засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  09
  липня

  09:00

  18:00

  п’ятниця

  9 липня 2021 року відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

  Час початку проведення засідання – 09 година 00 хвилин.

  Місце проведення – НАДС, каб. 327, вул. Прорізна, 15, м. Київ.


  Проект

   

  Порядок денний

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   

  1. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та обговорення її результатів.

  3. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

  4. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  5. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної служби статистики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  6. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної служби статистики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та обговорення її результатів.

  7. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державної служби статистики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

  8. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної служби статистики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  9. Різне.