• In English
 • 9 липня - відкрите спільне тренування ветеранів АТО з українськими легкоатлетами – переможцями ІІ Європейських Ігор
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 08 липня 2019

  09
  липня

  17:30

  18:30

  вiвторок

  Офіс Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій, Міністерство молоді та спорту, Федерація легкої атлетики та Національна рада спортивної реабілітації захисників України презентують розвиток проекту можливостей та реабілітації через спорт для ветеранів АТО/ООС, які отримали поранення, каліцтва, контузії та інші захворювання внаслідок війни.

  Позитивні результати ветеранів АТО після поранень у міжнародних змаганнях з легкої атлетики: Марафон Морської піхоти (США), Бейрутський марафон (Ливан), Марш-кидок (Шотландія) – отримані як результат багатомісячної співпраці Федерації легкої атлетики України та Національної ради спортивної реабілітації захисників України.

  Анонсування нових можливостей та змін очікують ветеранів АТО/ООС від реалізації проекту спортивної реабілітації по всій Україні найближчим часом – мета презентації під час відкритого спільного тренування ветеранів АТО/ООС та українських переможців легкоатлетичних змагань на Європейських Іграх-2019.

  У програмі:

  - вступна частина;

  - розминка, тренування та забіги ветеранів АТО/ООС з переможцями Європейських Ігор;

  - офіційні оповіщення про проект спортивної реабілітації захисників України.

  Початок – 9 липня о 17.30 (НСК «Олімпійський»).

  Учасників заходу вітатимуть:

  - Ігор Гоцул – перший заступник Міністра молоді та спорту, президент Федерації легкої атлетики України;

  - Вадим Свириденко, голова ГС «Національна рада спортивної реабілітації захисників України».

  Запрошуємо представників засобів масової інформації до висвітлення заходу з попереднім узгодженням з прес-службою НСК «Олімпійський» - (044) 590-67-10