9 липня - відкрите спільне тренування ветеранів АТО з українськими легкоатлетами – переможцями ІІ Європейських Ігор

Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 08 липня 2019

09 липня 2019, вівторок

Тривалість 17:30-18:30


Офіс Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій, Міністерство молоді та спорту, Федерація легкої атлетики та Національна рада спортивної реабілітації захисників України презентують розвиток проекту можливостей та реабілітації через спорт для ветеранів АТО/ООС, які отримали поранення, каліцтва, контузії та інші захворювання внаслідок війни.

Позитивні результати ветеранів АТО після поранень у міжнародних змаганнях з легкої атлетики: Марафон Морської піхоти (США), Бейрутський марафон (Ливан), Марш-кидок (Шотландія) – отримані як результат багатомісячної співпраці Федерації легкої атлетики України та Національної ради спортивної реабілітації захисників України.

Анонсування нових можливостей та змін очікують ветеранів АТО/ООС від реалізації проекту спортивної реабілітації по всій Україні найближчим часом – мета презентації під час відкритого спільного тренування ветеранів АТО/ООС та українських переможців легкоатлетичних змагань на Європейських Іграх-2019.

У програмі:

- вступна частина;

- розминка, тренування та забіги ветеранів АТО/ООС з переможцями Європейських Ігор;

- офіційні оповіщення про проект спортивної реабілітації захисників України.

Початок – 9 липня о 17.30 (НСК «Олімпійський»).

Учасників заходу вітатимуть:

- Ігор Гоцул – перший заступник Міністра молоді та спорту, президент Федерації легкої атлетики України;

- Вадим Свириденко, голова ГС «Національна рада спортивної реабілітації захисників України».

Запрошуємо представників засобів масової інформації до висвітлення заходу з попереднім узгодженням з прес-службою НСК «Олімпійський» - (044) 590-67-10