• In English
 • 9 липня МТОТ та партнери представлять перші результати кампанії «Герої наших сердець»

  09
  липня

  13:00

  14:00

  вiвторок

   9 липня МТОТ та партнери представлять перші результати кампанії "Герої наших сердець", а також презентують динаміку інтеграційних процесів внутрішньо переміщених осіб у приймаючі громади у період з 2016 по 2019 рік.

  ГЕРОЇ НАШИХ СЕРДЕЦЬ – соціально-інформаційний проект Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (МТОТ), що реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). У центрі проекту – реальні історії українців чиї життя змінила війна на Сході та окупація Криму.

  Сотні українців – серед яких внутрішньо переміщені особи та ветерани АТО/ООС, – зуміли кинути виклик обставинам, досягти успіху, взяти активну участь у розвитку громади та своїми історіями надихати інших людей.

  У заході візьмуть участь:

  Вадим Черниш, Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України,

  Доктор Лоре Іковац-Слапак, в.o. Голови Представництва в Україні  Міжнародної організації з міграції (МОМ),

  Олександр Шумей, проректор з навчально-виховної роботи Херсонської державної морської академії (ХДМА),

  курсант академії Владислав Терлецький з Луганська й інші учасники  проекту «ГЕРОЇ НАШИХ СЕРДЕЦЬ», а також представник агентства «ГРІН ПІНГВІН».


  Дата заходу: 9 липня.

  Початок: 13:00.

  Місце проведення: ІА УКРІНФОРМ (вул. Б. Хмельницького, 8/16, Київ).

  Довідки за тел.:  +38 044 536 92 50.


  *ГЕРОЇ НАШИХ СЕРДЕЦЬ – соціально-інформаційний проект МТОТ, що реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). У центрі проекту реальні історії 9-ти героїв – чиї життя змінила війна на Сході та окупація Криму, але вони зуміли кинути виклик обставинам та досягти успіху– які оприлюднено на спеціально створеному сайті https://heroes.mtot.gov.ua/ .

  Також в рамках кампанії проводиться флешмоб #ЯЗнаюГероя – на цьому ж сайті всі бажаючі можуть поділитися своєю історією чи розповісти про людей, чиї історії надихають.