• In English
 • 8 вересня, у День Десни, будуть проведені консультації з громадськістю щодо визначення головних водно-екологічних проблем суббасейнів верхнього Дніпра та річки Десна

  08
  вересня

  11:00

  13:00

  вівторок


  Під час онлайн-заходу буде представлено проект програми діагностичного моніторингу масивів поверхневих вод суббасейнів верхнього Дніпра та річки Десна.

  Нагадуємо, що консультації з громадськістю проводяться у форматі позачергового онлайн-засідання в рамках підготовки перших розділів Плану управління річковим басейном Дніпра за сприяння Держводагентства та у рамках проєкту «Водна ініціатива плюс Європейського Союзу для країн Східного партнерства».

  Із інформаційними матеріалами про головні водно-екологічні проблеми суббасейнів верхнього Дніпра та річки Десна, які будуть обговорюватися під час заходу, можна ознайомитися за посиланням: https://www.davr.gov.ua/news/pro-golovni-vodnoekologichni-problemi-verhnogo-dnipra-ta-desni- .

  Ваша думка важлива й може вплинути на майбутнє суббасейнів верхнього Дніпра та річки Десна. Тому чекаємо на ваші відгуки, котрі ви можете залишити шляхом заповнення опитувальника (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd00N6nWPIbaxIiLZOO6uvTLtBJh8gtPxJf7WJ_9mBtFz2BDg/viewform).

  До участі у заході запрошуються представники громадських організацій та органів влади і місцевого самоврядування, експерти, вчені та фахівці водогосподарсько-екологічного напрямку, представники засобів масової інформації.

  Онлайн-засідання розпочнеться об 11:00 8 вересня 2020 року у форматі відеоконференції за допомогою сервісу Google Meet, за посиланням: https://meet.google.com/imt-crop-zbj.

  Для отримання додаткової інформації та щодо підключення до онлайн-заходу можна звернутися до контактної особи: Ольга Сластьон, тел.: (0462) 687-103, (050) 942-91-28, e-mail: b.radadesna@gmail.com.

  Акредитація ЗМІ до 7 вересня (включно): Дмитро Павленко, тел.: (0462) 677-577, e-mail: dbuvr.zmi@gmail.com.

  Просимо усіх учасників завчасно подавати запити на участь у заході.