• In English
 • 8 листопада - презентація та обговорення законопроекту про соціальний і правовий захист осіб, позбавлених свободи внаслідок збройної агресії проти України
  Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, опубліковано 06 листопада 2019

  08
  листопада

  10:00

  11:00

  п’ятниця

  8 листопада представники Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, Офісу Президента України та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини презентують та обговорять проект Закону України “Про соціальний і правовий захист осіб, позбавлених свободи внаслідок збройної агресії проти України”.

  Презентація та публічне обговорення законопроекту відбудеться під час круглого столу о 10:00 в “Укрінформі” за адресою: місто Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

  Даний законопроект є відповіддю на потреби осіб, які були захоплені незаконними збройними формуваннями на тимчасово окупованій території або є політичним в’язнями в Російській Федерації. Проект є результатом роботи державної влади, представників неурядового сектору, громадських організацій військовополонених, цивільних заручників та політичних в’язнів.

  У засіданні візьмуть участь:

  Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда; Голова Комітету ВРУ з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин Дмитро Лубинець; Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич, представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Андрій Мамалига, представники неурядових правозахисних організацій, а також колишні військовополонені, звільнені цивільні заручники, політв’язні та члени сімей тих, хто досі лишається в полоні.

  Акредитація представників ЗМІ на місці. За детальною інформацією звертатися за телефоном 093-379-62-33.