• In English
 • 8 квітня за участі Лілії Гриневич у Києві відбудеться офіційне відкриття Європейської олімпіади з математики для дівчат
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 05 квітня 2019

  08
  квітня

  11:00

  16:00

  понеділок
  м. Київ, Столичне шосе, 103 (готель Ramada Encore Kiev)

  8 квітня 2019 року Міністр освіти і науки Лілія Гриневич офіційно відкриє Європейську олімпіаду з математики для дівчат (EGMO), що вперше відбудеться в Україні.

  Початок:  11:00

   Місце проведення: Готель Ramada Encore Kiev (м. Київ, Столичне шосе, 103)

   Акредитація ЗМІ: до 9:00 8 квітня за номером (044) 481-32-62 або через Google-форму

   Ведучий: Тимур Мірошніченко

   Запрошені гості: директор музею математики у Нью-Йорку Сінді Лоуренс, голова наглядової ради EGMO Бірджіт ван Дален, президент Малої академії наук України Станіслав Довгий, голова правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group Філіп Дюмель.

  «Математичне Євробачення» – так називають Європейську математичну олімпіаду для дівчат (European Girl’s Mathematical Olympiad). Вона була започаткована 2012 року й швидко стала популярною серед талановитої молоді не тільки з Європи, але й з інших країн світу.

  Цьогоріч участь у змаганні беруть 50 команд. Крім учасників з Європи до Києва з’їдуться команди з США, Австралії, Японії, Індії, Південної Кореї, Чилі, Бразилії, Саудівської Аравії, Еквадору, Мексики, Перу тощо.

  Протягом тижня 200 учасниць – молодих талановитих дівчат – змагатимуться в розв’язанні цікавих математичних завдань з алгебри, комбінаторики, геометрії та теорії чисел.

  Україна вперше приймає Олімпіаду такого рівня. Попередні змагання проходили у Великій Британії, Люксембурзі, Туреччині, Білорусі, Румунії, Швейцарії та Італії.

  В олімпіаді братимуть участь одразу дві українські команди. До їх складу увійшли: Олеся Білик, Катерина Горох, Карина Нечипорук, Влада Петрусенко, а також – Аліса Баклан, Маргарита Баклан, Роксолана Іванчук та Ольга Жур.